Akaryakıt İstasyonu

Akaryakıt İstasyonları 24 saat faal oldukları için herhangi bir aksaklığa tahammülleri yoktur.

Barkod Otomasyonu
Akaryakıt sektörü dinamiktir. Bu işletmeler genellikle 1 adet POS cihazı kullanmaktalar ve bu cihazı yıllar boyunca sorunsuz çalıştırmak istemektedir. Dolayısı ile bu sektörde dayanıklılık en önemli unsurdur. Sektörün hiç kapanmadan 24 saat hizmet verdiği düşünüldüğünde kalitenin ne kadar önemli olduğu daha da ön plana çıkmaktadır.

Bu sektördeki bir diğer önemli etken ise satış takibini anlık olarak yapabiliyor olmaktır. Böylece 24 saat boyunca 3 vardiya şeklinde çalışan personelin kesintisiz olarak kontrol edilmesi mümkün olabilmektedir.

Akaryakıt Sektörü ile ilk 1998 yılında tanışan firmamız bu tarihten günümüze kadar bine yakın akaryakıt istasyonuna POS Projeleri gerçekleştirerek sektör lideri olmuştur.

Akaryakıt sektöründe IBM/Toshiba teknolojisini kullanan Pos Sistem firması, SHELL, BP, PETROL OFİSİ, OPET, LUKOİL, FULLPET gibi Türkiye’nin en ciddi firmaları ile proje çalışmaları yürütmekte ve bu işletmelerin Türkiye deki hemen hemen tüm mağazalarında POS çözümleri üretmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte IBM/Toshiba firmasının başta SP700 olmak üzere SP300 ve SP500 modelleri bu sektörde kullandığımız ve önerdiğimiz ürünlerdir.

Toshiba Yeni Nesil ÖKC (YN OKC)

Akaryakıt sektörü için bir ilk: Yazarkasa Dedektifi™

Tüm kayıp ve kaçaklarınızı artık engelleyebileceksiniz…

Yazarkasa Dedektifi™

Artık yazarkasa noktasında yaşadığınız tüm kayıp ve kaçakları engelleyebileceksiniz.

Perakende mağazacılığın en büyük sorunlarından olan “Personel Kaynaklı Kayıp ve Kaçaklar” artık tarih oluyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

“Anlık Stok Takibi” nin akaryakıt sektörü için önemini biliyor musunuz ? 

“PosOnline”

Anlık Stok Takibi

Her vardiya değişiminde mağazanızdaki ürünleri tek tek kontrol edebilmek, hangisinde eksilme olduğunu fark edebilmek ister misiniz? Bu konuda sektörel hakimiyete sahip bir çok stok takip yazılımları ile yapmış olduğumuz ortak çalışmalar ile bu talep artık karşılanabilmektedir. Daha geniş bilgi için firmamız ile irtibata geçiniz lütfen

Market Yönetim Programı Kuruluşu
Pos Sistem firması POS yazılımlarında lider olan MİKRO Yazılımevi ‘nin Retail Çözüm Ortağıdır. Her müşteri ihtiyacına göre hazırlanmış farklı versiyonlardaki programları bulunan MIKRO programları, yıllardır Pos Sistem güvencesinde müşteriye sunulmakta ve desteği verilmekte. Market Sektörü için tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilen bu yazılımlar ile küçük tek şubeli işletmelerden büyük ve çok şubeli işletmelere kadar geniş bir spektrumda ihtiyaca cevap verebilmektedir.
Firma üstlenmiş olduğu projelerde sadece Arka Ofis programlarını kurmakla kalmayıp, iş akışının belirlenmesi, işletme içi birimlerin oluşturulması, birimler arası görevlerin belirlenip iş paylaşımının ve kontrolünün sağlanması, en az iş güçü ile en fazla verimin alınması gibi yönetimsel konularda yapılanmanın oluşturulmasını da sağlamaktadır.

Çok Şubeli Market Yönetimi
Birçok şubesi bulunan işletmelerin en temel ihtiyacı merkezi kontrol sağlayıp tüm mağazalarını bir çatı altında toplayıp yönetmektir. Bu işlemin yürütülmesi için Pos Sistem tarafından geliştirilmiş pek çok uygulama ve yöntem kurumsal müşterilerinde kullanılmaktadır.
Bahsi geçen uygulamalara ait detaylı açıklama “ürünlerimiz/Yazılım Ürünleri” bölümünde yer almaktadır. Geliştirilmiş program ve yöntemler sayesinde merkezi yönetim yapan işletme, merkezi satın alma, merkezi fiyatlandırma, şubelerde farklı fiyat uygulayabilme, her şubenin stok ve envanterini ayrı takip edebilme, insansız şube yönetimi, çok düşük maliyetli kuruluş ve yönetim masrafları gibi özelliklere sahip olmaktadır.

Teknolojik Danışmanlık ve Özel Proje Yönetimi
Pos Sistem firması teknolojik gelişmeleri müşterilerinin lehine kullanmak amacıyla danışmanlık hizmeti de vermektedir. Özellikle e-ticaret ve internet üzerine yapmış olduğu çalışmalar bu hizmetin en temel bileşenlerini oluşturmaktadır. Benzer teknolojileri kullanarak veri haberleşmesi ve uzak noktadaki satış noktasına Online bağlantı, veri transferi de bu çalışmaların içinde sayılabilir.
Firma aynı zamanda özel projeler için yazılım da geliştirmektedir. Bu yazılımlar tek PC ve çok kullanıcılı network ortamında çalışabildiği gibi internet üzerinden veya mobil cihazlar için olanları da mevcuttur.
Batch terminal ve Wireless Terminaller ile stok yönetimi, depo yönetimi, mal sevk ve sevk kabul uygulamaları özel projelere ait birkaç örnektir.