Bizerba Sistem Terazisi

PC Tabanlı, dokunmatik ekran teknolojisi gibi üstün özellikler ile donatılmış ileri düzey sistem terazisi

SC II ve BC II Serisi Sistem Terazisi

Yıllardır sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile bilinen SCII modellerin mağazalara prestij katan 7’’ ekranlı modeli olup firma tanıtım reklamlarından, seçilen ürünün örsellerine
ve hatta insert görüntüleriyle müşteriyi bilgilendirerek mağazaya terazinin ötesinde katkılar sağlar. Windows CE işletim sistemine sahiptir. Bizerba SCII 7’’, 100.000
PLU hafızası, 300 mbit kablosuz (WIFI) iletişim imkanı ile teknolojinin en iyisini ve en yenisini size sunar.

Yıllardır sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile en iyi olmayı başarabilmiş modellerden biri olup yıllar öncesinde olduğu gibi kendi türünün en kalitelisi ve en sağlamıdır. Teknik altyapı olarak SCII 7’’ modeli ile benzer özellikler taşır. Windows CE işletim sahiptir. 100.000 PLU hafıza, 300 mbit kablosuz (WIFI) iletişim gibi özelliklere sahiptir.

BC teraziler küçük ve Orta ölçekli perakende işletmeleri için ideal bir çözümdür. Kablosuz (WIFI) bilgisayar ile haberleşme özelliği sayesinde başka bir altyapıya ihtiyaç duymaz. 6 kg’dan 30 kg’ya kadar tartım kapasitesi, dual range (çift tartım aralığı) sayesinde 2/5 gr , 5/10 gr tartım hassasiyetine sahipti. Boyunlu ve boyunsuz olmak üzere iki modeli mevcuttur. 200 karakter uzunluğunda 5000 adet ürün hafızasına sahiptir.
Text display özelliği sayesinde ürün isimleri ekranın üst kısmında yer alır. Marketler kadar şarküteri, kasap, manav ve pastaneler kısaca tüm satış noktaları için uygun bir çözümdür. Hem adetli hem de ağırlıklı ürün programlanabilir. 54 adet bilgisayardan da programlanabilen ön tuş takımı hafızasına sahiptir. Bilgisayar üzerinden tüm ayar ve bilgiler tek tuşa basarak gönderilebilir ayrıca bir servis gerektirmez.

PC Tabanlı Akıllı Sistem Terazisi

  • 12,1″ Müşteri Ekranı
  • Çerçevesiz ekran tasarımı sayesinde maksimum hijyen
  • SSD Disk ile daha hızlı ve daha güvenli
  • Eğik yüzeylerde bile hatasız tartım yapabilme özelliği
  • Dokunmatik Ekran
  • Kameralı Ürün Tanıma Sistemi
  • Görsel Şölen Resim ve Video Akışı
  • Seçilen Ürüne Göre Resim ve Videoları Yönlendirme İmkanı
  • CE Standartlarına Göre Çevreye Uyumlu Malzemeden Üretilmiştir

Kasa Terazisi

BİZERBA CS serisi teraziler tüm yazarkasalara uygun olarak geliştirilmiştir.Bu sayede düşük maliyetli çözümler sunar.Sebze meyve reyonunda gereken personel maliyeti ve etiket maliyetinden tasarruf edilir.Bünyesinde bulundurduğu RS 232 veya RS 422 bağlantı noktaları ile her marka POS terminaline rahatlıkla bağlantı kurabilir.Yatay, dikey veya 360 derece barkod okuyucalara uyumludur.Gelişkin LCD ekranı ile müşteriye ve operatöre yardımcı olur.İstenirse ekransızda çalışabilme olanağı mevcuttur. Düşük işletim giderleri ile marketlerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Bizerba CS 300TM Kasa Terazisi, müşteri hizmetlerinde fark yaratmanız için özel tasarlanmıştır. CS 300TM kullanan marketlerin, manav reyonlarında personel çalıştırmalarına, barkodlu terazi kullanmalarına gerek yoktur. Ürünler kasada tartılır. CS 300TM ile diğer tartım işleminin uygulandığı alanları kasada denetler ve kontrol edebilirsiniz. Tüm pos kasalarla uyumludur. Kurulumu ve kullanımı kolaydır.