TOSHIBA SP700 Mali Onaylı POS Cihazı

Toshiba SurePOS 700 Serisi,
İşletmenizin ihtiyaç duyduğu sistem yönetimini üstün performansıyla kolaylaştıran dünya lideri bir POS sistemidir.

  • POS sistemlerinizi, müşteri taleplerindeki değişiklikler doğrultusunda dinamik olarak uyarlamanızı sağlar.

  • Görünüş, bağlantı, uygulama ve ek donanım seçenekleri sunarak esnekliği arttırır.

  • Birçok perakende teknolojisi ile uyumludur ve aşamalı geçiş ile eldeki yatırımları korur.

  • Perakende satış açısından sağlamlığı kanıtlanmış bir tasarımla yaratılmış güçlü teknolojiler sunar.

Yıllar boyunca sorunsuz ve güvenle kullanabilmeniz için tasarlanan Toshiba SurePOS 700 Serisi, uzun ömrüyle işletmenizin bütçesine katkıda bulunurken, çevre dostu enerji kullanımı sayesinde de doğayı korumanıza katkı sağlar.

Toshiba SurePOS 700 Serisi,
Uzaktan Yönetim Aracı (RMA) ile belirli bir ana merkezden kolayca görüntülenip yönetilebilir.

Tornavida kullanmadan takılıp – çıkarılabilme özelliği sayesinde ise benzersiz bir kullanım ve onarım kolaylığı sağlar.

Perakende satış ortamınızı kişiselleştirmenize yardımcı, esnek uygun çözümler
Uygulamalar, ek donanımlar ve görüntüleme teknolojilerinde sunulanların yanı sıra hız, büyüklük, renk ve bağlantı konularında geniş kapsamlı seçenekler sunarak, doğrudan sizin tercihlerinize ve perakende satış gereksinimlerinize özel bir POS çözümü tasarlama olanağı sağlar. . Modern IBM SurePortları ile donatılmış Sure POS 700 Serisi, istediğiniz bağlantı opsiyonlarını seçme esnekliği sağlar.
Adım adım değişim ile, teknoloji yatırımlarınızı koruyor
IBM SurePOS 700 Serisi, işiniz açısından uygun bir süreçte sistemlerinizi güncelleyebilmenizde, eldeki ek donanımların ve teknolojilerin değişimi için aşamalı bir geçiş yolu sağlar. Buna ek olarak bu imkan, geniş bir sektör standardı teknolojisi ve işletim sistemleri yelpazesini destekler.

Tüketici rahatlığını sağlamak için ileri düzey teknoloji sunuyor
Zorlu satış ortamında kullanıma uygun yapılmış dayanıklı IBM SurePOS 700 Serisi, sistem bakım masraflarını ve bozulmaları azaltır.Terminalin yapısı kir,nem darbe gibi olumsuz etkenlere karşı son derece dayanıklıdır. SurePOS 700 Serisi sistemleri modern Intel® teknolojisiyle donatıldığından, tüm mağazalarınızdaki işlem süreçleri hızlı ve güvenilir olur. Ayrıca, çağdaş tak ve çalıştır bağlantısı, hemen hemen her türlü sektör standardı POS teknolojisine bağlanabilmenize olanak sağlar.
IBM perakende satış uzmanlığına güven
SurePOS 700 Serisi çözümünü uygulamaya koyarken IBM ile birlikte çalıştığınızda, geniş kapsamlı perakende satış sektörü bilgi kaynağımıza erişebilirsiniz. Perakende satış sektöründe 30 yıllık küresel deneyim ve dünya çapında yaklaşık iki milyon POS kurulumu ile kanıtlanmış bir geçmişin biriktirdiği bilgiyi getiriyoruz.