Toshiba Anyplace Kiosk

Karar anında interaktif hizmet veren kompakt kiosk

  • Toshiba Anyplace Kiosk düzgün, kompakt yapısı ile tüm mekanlarda kullanılabilen düz panel dokunmatik ekranı, MSR ve barkod okuyucuyu bir arada toplamaktadır.

  • Esnek platformu dinamik interaktif deneyim sağladığı gibi, kurulumu da kapsayacak şekilde maliyet açısından uygunluk sağlar

  • Üstün mültimedya özellikleri müşteri deneyiminde devrim yaratacak yeni fırsatlar yaratır

  • Montajı, servisi ve yönetimi hızlı ve kolaydır

Müşteri deneyiminde kiosklar ile devrim yaratın
Talepler dünyasında, alışveriş yaparken, seyahat ederken veya dışarıda yemek yerken anında bilgilere erişim, özel hizmet ve e-iş işlemleri gerçekleştirilmek istenir. Toshiba Anyplace kioskuyla, doğrudan doğruya müşterilerinize bulundukları her yerde zengin, büyük ilgi gören katılımcı bir deneyim sunabilirsiniz. Toshiba Anyplace kiosk, şık ince tasarımı, sağlam işlem gücü, sanat kalitesinde kızılötesi(IR) dokunmatik ekranı ve isteğe bağlı çevre birimlerini bir arada toplar. Maliyet açısından çok uygun olan kiosk , kapsamlı montaj için idealdir. Çoklu montaj seçenekleri kioskların müşteriler ve çalışanlar için kullanımı uygun noktalara yerleştirilmesine olanak sağlar. Kompakt yapısıyla, Toshiba Anyplace kiosk çözümleri, size sadece yer kazandırmakla kalmaz, işinizde devrim yaratmanıza, kendinizi rakiplerinizden ilerde olmaya ve söz konusu olduğunda son kullanıcıların kararlarını almasında yardımcı olur.

Güçlü Uygulama Seçimleri
Hızlı işlem gücü, tam ekranlı video ve yüksek kalitede ses ile, Toshiba Anyplace kiosk çözümleri, esnek platfomu sayesinde, self-servis uygulamalara göre donatılmıştır. Firmamız tarafından oluşturulan çözümler, otel konukları için restoranlarda ve refakatçisi bulunmayan “check-in” (kontrol) noktalarında CD/DVD ön izleme istasyonlarında, ürün bilgileri, yol gösterici araçlar ve kişisel sipariş verilmesini kapsayan geniş uygulama alanına sahiptir. Uygulamalar listesi, sürekli genişlemekte ve Toshiba Anyplace kiosk sistemleri ile kullanım için önceden test edilen “Ready for IBM Retail Store Innovations” çözümlerini içermektedir.

İleri Kızılötesi Dokunmatik Ekran
Sanat kalitesinde kızılötesinde dokunmatik ekran teknolojisi olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. Hızlı ve kolay olarak self-servis işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Toshiba Anyplace kiosk ile etkileşim için, müşteriler parmak ucu, tırnak, eldivenli parmak, sivri uçlu bir alet veya kredi kartı kullanabilir. Daha yüksek kontrast oranı, daha düşük ışık yansıması çok ışıklı ortamlarda bile iyi ekran görüşü sunar. Yüzeyi bozulacak hiçbir plastik film yoktur. Diğer teknolojilerin tersine,kızılötesinin sabit optik hizalaması ekranın ömrü boyunca zaman alan kalibrasyon ayarlarından ve dokunmatik algılayıcı sensörün aşınmasından kurtarır.

Müşteriye Göre Tasarım
Toshiba Anyplace kiosk çözümleri, gerçekte, dokunmatik interaktif deneyiminin iletilmesi için azami esneklikte tasarlanmıştır. Entegre edilmiş bir mini PCI yuvası2 bir 802.11b/g adaptörü3 vasıtasıyla ileri, yüksek hızlı kablosuz LAN bağlantısı sağlar. USB ve seri bağlantı noktaları bir dizi harici çevre birimlerine uyumludur. İsteğe bağlı entegre edilmiş Manyetik kart okuyucu ve barkod tarayıcı datepei bağlantı noktalarına takılabilir. Thin Client ve Thick Client konfigürasyonuna göre yeterince esnek olan kiosk,hard disksiz veya isteğe bağlı 40GB4 hard disk takılmaya uyumludur. Harici bağlantı noktaları,kioskunuzu ek bağlantı plakaları veya çevre birimleriyle duruma göre uyarlamanıza imkan verir. Ayrıca zorlu kullanıcılara karşı dayanıklı yapısı, son kullanıcıların kablolara ve güç kontrollerine erişmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Güçlü Yatırım Koruması
Toshiba Anyplace kiosk çözümleri, interaktif hizmetler için uzun ömürlü ve dayanıklı platform oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Fiziksel olarak bu kiosklar, sıvı dökülmelerine ve düşmeye karşı korunmalı ekranı ile sık kullanıma ve kaba taşınmaya karşı dayanıklı sağlam bir dış tasarıma sahiptir. Tohiba Anyplace Kiosk cihazları işletim sistemsiz satılmakla birlikte aynı zamanda Embedded Windows işletim sistemiyle de satılmaktadır.

Montajı, servisi ve yönetimi kolay
Toshiba Anyplace kiosk çözümleri, sanayi standardındaki VESA montaj plakası ile birlikte temin edilir. Ayrıca, tek kablolu kurulum için entegre kablosuz bağlantı sistemini de seçebilirsiniz. Toshiba Anyplace kiosk çözümleri, montajı veya servis için sökülmesi hızlı ve kolaydır. Bu kiosklar, ayrıca, gizli anahtarlar ve minimum sayıda kapak panel vidası içerir. Böylece servis sağlayanların datepei bileşen parçalara hızlı erişimi sağlanır.