CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Yazılımı

CRM’de amaç sadık müşteriler elde etmektir. Bu ise hummalı bir çalışma sonrasında gerçekleşebilmektedir. Çözüm Ortağı olduğumuz IBM POS A.Ş. firmasının ürünleri ile kuruluşu yapılmış işletmelerde bu yolda uzun bir mesafe kat etmek mümkün iken raporlama ve analiz bakımından var olan eksiklikler firmamızın kendi yazılım kadrosu ile geliştirdiği “PosCrm” uygulaması ile giderilebilmektedir.
Böylece işletmelerin kendi müşterilerini tam olarak takip edebilmesi, her türlü detaya hakim olması, yapmış oldukları kampanya uygulamalarının değerlendirilmesi ve bunun sonucunda yeni istikametlerin belirlenmesi açısından hayati önem taşıyan bir görevi yerine getirilmektedir
Sadık müşteri yaratabilmek ve bu esnada ciro ve karlılığı artırmak temel hedef olmakla birlikte Türkiye çapında son derece yaygın firmalar tarafından kullanılan yazılımlarımız sayesinde sorunsuz, hızlı ve ihtiyaca cevap veren çözümler elde edilmektedir.
Özellikle ekonomik belirsizliklerin olduğu dönemlerde, sadık müşteriye sahip işletmeler, her türlü ekonomik dalgalanmadan en az kayıp ile çıkabilmekte ve sonuçta izafi olarak işletmenin büyümesi mümkün olabilmektedir.

20 senelik tecrübemiz ile geliştirmiş olduğumuz PosCRM yazılım paketimizi incelemek istiyorsanız lütfen bizden demo talep ediniz. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir yazılım olduğunu görecek ve hiç pişman olmayacaksınız.

Tüm kadrosu ile CRM konusundaki tecrübelerini paylaşan firmamızın memnun müşteri kitlesi, bu uygulamayı kullanmaktan ziyade, daha önce kullanmadığı için pişmanlık duymaktadırlar.
Bu yazılımız ile yüzlerce şubeden meydana gelen işletmenizde hangi müşterinizin hangi kampanyadan faydalandığı, hangi sıklıkla işletmenizi tercih ettiği, hangi ürünleri tercih ettiği, istenirse yıllar öncesinin bile fiş detayına kadar inilerek analız yapılabilmekte, yapılan kampanya çalışmasının değerlendirilmesi ve çapraz sorgulamalarla farklı sonuçlar elde edilebilmesi mümkün olabilmektedir.
Sizde Mağaza ve Marketinizde CRM uygulamaları yapmak, yapılan uygulamaların raporlanması, analiz edilmesi ve sonuç itibari ile sadık müşteri yaratarak karlılığınızı arttırmak istiyorsanız uzman kadromuz ile irtibat geçiniz. Konusunda eğitimli ve oldukça fazla tecrübeye sahip uzman personelimiz sizi yerinizde ziyaret ederek her türlü bilgiyi vermekten memnuniyet duyacaktır.
Müşteriyi elde tutmanın, yeni müşteri kazanmaktan çok daha karlı bir iş olduğunu lütfen unutmayın.

Detaylı bilgi ve demo talebiniz için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz