TOSHIBA SP300 Mali Onaylı POS Cihazı

Toshiba’dan beklediğiniz güç, tasarım esnekliği ve güvenilirliği sizlere sunan, uygun fiyatlı bir satış noktası sistemi

  • Kompakt sistem ünitesi, çok az yer kaplar
  • Açık platform ve dağınık tasarım, yazılım ve çevrebirimleri seçeneklerini arttırır
  • Thin-client veya thick-client konfigürasyonu, işlevsellik imkanlarını maksimum düzeye çıkarır
  • Perakende sektörünün zorlu ortamlarına dayanıklı tasarımı, ekipman ömrünü uzatarak yatırımınızı önemli ölçüde korur

Toshiba SurePOS 300 Serisi, tasarımıyla çok daha az yer kaplarken, tornivada kullanmadan takılıp – çıkarılabilme özelliğiyle kullanım ve onarım kolaylığı sağlar.

Beklenenin üzerinde çok yönlü kullanım
SurePOS 300 Serisi, Thin-client, bağımsız çözüm veya merkezi olarak kontrol edilebilen Thick-client çalışma birimi olarak yapılandırılabilir. Arka ofis ve POS uygulamalarının üstesinden gelebilecek kadar çok yönlü kullanıma sahiptir. Full-motion görüntü ve ses özeliği sayesinde, çoklu ortam veya bilgisayar tabanlı eğitim uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca bir çok çevre birimi ile uyumlu çalışması sebebiyle, zengin POS çevrebirimleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Küçük boyutlu ve çevre dostu tasarımıyla perakende sektörünün küçük devi olan Toshiba SurePOS 300 Serisi, kısa zamanda yüksek yatırım geri dönüşü elde etmek isteyenler için bensersiz bir POS sistemidir.

Daha fazla bilgiyi çok daha efektif olarak depolayan Toshiba SurePOS 300 Serisi, Uzaktan Yönetim Aracı (RMA) sayesinde belirli bir ana merkezden kolayca görüntülenip yönetilebilir. Doğada %100 çözünebilen tasarımı çevreyi korurken, Intel Celeron® mobil işlemcisi sayesinde %37, derin uyku modu sayesinde ise %47 enerji tasarrufu sağlayarakgiderlerinizi düşürür.

Dokunmatik olan ve dokunmatik olmayan (klavyeli)  modelleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veren seçenekleri mevcuttur