Barkod Otomasyonu

Perakende satış yapan işletmelerin Satış Otomasyonu hakkında her türlü ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunmaktayız

Barkod Otomasyonu
İşletmelerin sağlıklı büyüyebilmesi ve kendi iç hesaplarını kontrol edebilmesi için Barkod Otomasyonu çok önem arz etmektedir. Pos Sistem Firması, Türkiye de Barkod Otomasyon konusunda faaliyet gösteren ilk firmalardan olup, oluşturmuş olduğu memnun müşteri kitlesi ile sektördeki hakimiyetini gün geçtikçe arttırmaktadır.
Tamamen bir mühendislik firması olan Pos Sistem, bir süper marketin Barkod Otomasyonu konusunda ihtiyaç duyacağı tüm cihazları temin ederek satış, kuruluş, eğitim, destek ve tamirini gerçekleştirmektedir.
Pos Sistem Firması yapmış olduğu kuruluşlarda Toshiba POS Cihazını tercih etmektedir. Bu konuda Toshiba’nın “POS Çözüm Ortağı” olan firma, tüm Türkiye de direkt kendisi veya kendi alt bayi teşkilatı ile faaliyet göstermektedir.
POS Çihazları, Kiosk Terminalleri, Barkod okuyucuları, Barkod Yazıcıları, Bilgisayar ve Network sistemleri, Elektronik Teraziler, Kesintisiz Güç Kaynağı, Veri Toplama terminalleri, ön ve arka ofis yazılımları Pos Sistem tarafından kurulan ve desteği verilen ürünlerdir.

Market Yönetim Programı Kuruluşu
Pos Sistem firması POS yazılımlarında lider olan MİKRO Yazılımevi ‘nin Retail Çözüm Ortağıdır. Her müşteri ihtiyacına göre hazırlanmış farklı versiyonlardaki programları bulunan MIKRO programları, yıllardır Pos Sistem güvencesinde müşteriye sunulmakta ve desteği verilmekte. Market Sektörü için tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilen bu yazılımlar ile küçük tek şubeli işletmelerden büyük ve çok şubeli işletmelere kadar geniş bir spektrumda ihtiyaca cevap verebilmektedir.
Firma üstlenmiş olduğu projelerde sadece Arka Ofis programlarını kurmakla kalmayıp, iş akışının belirlenmesi, işletme içi birimlerin oluşturulması, birimler arası görevlerin belirlenip iş paylaşımının ve kontrolünün sağlanması, en az iş güçü ile en fazla verimin alınması gibi yönetimsel konularda yapılanmanın oluşturulmasını da sağlamaktadır.