KAMPANYA

      “Kasiyer sahtekarlığı” tüm dünyada önlenmeye çalışılan bir problemdir. Dünya genelinde 50 milyar dolar mertebesinde olan ve İngilizce “fraud” olarak tabir edilen bu sorun ile mücadele konusunda maalesef etkili bir çözüm bulunmamaktadır.

      Ancak sektörde geçen 20 seneden sonra, tüm ülke genelinde kuruluşunu ve desteğini verdiğimiz binlerce IBM / TOSHIBA yazarkasa parkuruyla elde ettiğimiz tecrübe ile bu soruna bir çözüm bulduk. Bu çözüme patent başvuru yaparak fikri haklar bakımından ürünümüzü koruma altına aldık. Şimdi ise bu çözümü size dünyanın 1 numaralı yazarkasası olan Toshiba Yeni Nesil Bilgisayar bağlantılı yazarkasa ile yaptığımız bir kampanya ile neredeyse ücretsiz olarak vermeyi teklif etmekteyiz.

      Bulduğumuz çözümün adı Smart Pos Display. Siz de riskli satışlar nedeniyle çözüm arayışı içindeyseniz, hele bir de yazarkasanızda sıkıntılar yaşıyorsanız size de Dünya’nın 1 numaralı yazarkasası olan TOSHIBA Yeni Nesil Yazarkasamızı ve yanında bu eşsiz çözümümüzü önermek isteriz.

      “Smart Pos Display” : Kasiyerlerin ürün iptali, fiş iptali, fiyat gör vb. gibi metotlar kullanılarak gerçekleştirdiği riskli satışlar ile işletmenizi zarara uğratmasını engelleyen elektronik bir cihazdır.

Artık kaygılanmanıza gerek yok…

Kasa Denetleme Sistemi (KDS)™

Artık yazarkasa noktasında yaşadığınız tüm kayıp ve kaçakları engelleyebileceksiniz.

Perakende mağazacılığın en büyük sorunlarından biri olan “Personel Kaynaklı Kayıp ve Kaçaklar” artık tarih oluyor.

Bünyesinde Smart Pos Display™ olarak adlandırdığımız özel bir gösterge elemanı barındıran Kasa Denetleme Sistemi (KDS)™ ile

yazar kasalardaki en büyük soruna çözüm getirdik.

KDS™ ve Smart Pos Display™ kullanan bazı müşterilerimizden kareler;

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Detaylı bilgi ve demo talebiniz için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz

Anahtar kelime grubu: yeni nesil ökc, yeni nesil okc, yeni nesil yazarkasa, yeni nesil yazarkasa pos, yeni nesil pos, yeni nesil yazar kasa, yeni nesil yazar kasa pos, yeni nesil ökc pos