Toshiba Yeni Nesil ÖKC (YN OKC)

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar, 2012 yılından beridir adını çokça duyduğumuz ve üzerinde oldukça fazla spekülasyonlar yapılmış cihazlardır. Geçtiğimiz dönem içerisinde Mobil YN ÖKC sınıfında birkaç marka ve model cihazın piyasaya sürüldüğünü hep beraber gördük. Şimdi ise sabit kullanıma yönelik cihazların piyasaya sürüldüğünü görmekteyiz.

Çözüm Ortağı olduğumuz POS A.Ş. firmasının ürettiği Toshiba marka 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüş ve pilot kuruluşların ardından müşterilerimize satış ve kuruluşları yapılmaya başlanmıştır. Şimdiden oldukça fazla sayıda firmada cihazlarımız çalışmakta ve bu kuruluşlar tüm hızıyla devam etmektedir.

İçerisinde bulunduğumuz sektörün ihtiyaçlar dikkate alınarak üretilmiş olan Toshiba Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar, yoğun satış yapan iş yerlerinin kullanımına sunulan ilk cihazdır. Sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde işletmecilerin ihtiyaçlarını karşılayacak donanımlara sahip olan bu cihaz hakkında aşağıda bir takım bilgiler yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Toshiba Yeni Nesil ÖKC (YN OKC)

TOSHIBA 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz

Toshiba 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı (YNÖKC), hem fiş, hem de belge düzenleyen çift istasyonlu yazıcısı ile perakende  ortamları için ideal ve üstün performansa sahip yeni nesil yazarkasadır.  Olağanüstü  baskı hızı ve yeni nesil yazarkasa gereksinimlerine uygun tasarımı ile işiniz daha hızlı yapmanızı sağlar

Toshiba 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz ( YN ÖKC) ile kullanıcıların hizmetine 3 farklı model POS cihazı sunulmaktadır.

1- SurePOS 300 Model POS cihazı ile oluşturulan Yeni Nesil ÖKC Çözümü

2- SurePOS 500 Model POS cihazı ile oluşturulan Yeni Nesil ÖKC Çözümü

3- SurePOS 700 Model POS cihazı ile oluşturulan Yeni Nesil ÖKC Çözümü

Her 3 model çözümde de tüketicinin farklı ihtiyaçlarına çözüm üretilmiş olup şu anda yoğun olarak ilgili kuruluşlarımız devam etmektedir.

Toshiba Yeni Nesil ÖKC (YN OKC)
Toshiba Yeni Nesil ÖKC (YN OKC)

Toshiba 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazımızın en önemli beyni, bu gördüğünüz “2NF” model yazıcıdır.

Toshiba 4610-2NF model YNÖKC ‘nin karekteristik özellikleri şöyledir;

1- 32 bit işlemcili yazılımcısı sayesinde üzerinde işletim sistemi ve veri tabanı barındırmaktadır.

2- Mali hafızası, mali sertifika, mali raporlar, elektronik kayıt ünitesi (EKÜ), olay kayıt özelliği, fiziksel iletişim arayüzü, güvenli veri iletimi, erişim kontrolü, kimlik doğrulama, Yazılım güvenliği, Güvenlik garantisi (gerek sertifikasyonlara uyumluluk) gibi özelliklere sahiptir.

3- Harici EFT-POS / PinPad uyumluluğu bulunmaktadır

4- Kasiyer ve müşteri göstergesi, dahili pil ve ÖKC yazıcısından ibarettir.

Toshiba 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz Teknik Özellikleri

YN ÖKC yazıcımız ile Fatura, Perakende Satış Fişi, E-fatura, E-arşiv Fişi, Bilgi Fişi, Gider Pusulası, Tax-free, Giriş ve Çıkış İrsaliyesi, Diplomatik Satış Faturası, Avans ve Çekme Belgesi, Tahsilat, Kredi Kartı Slipleri, Hediye Kartı, Değişim Kartı, Bağış Belgesi, Sayım Belgesi gibi belgeler düzenlenebilmektedir. Genel özellikleri;

Mali Hafıza: 15 Yıl

Z Raporu Sayısı: 5645

Yazıcı:

Çift İstasyonlu (bütünleşik Fiş/Fatura yazıcısı)

Termal yazıcı hızı: 80 lps (saniyede 80 satır yazma hızı ile ülkemizdeki en hızlı ÖKC yazıcısıdır)

203 dpi çözünürlük (yazdırılan fiş kimlikleri için eşsiz barkod basabilmek, firma logosu basabilmek için bu şekilde yüksek çözünürlüklü yazıcı gerekmektedir)

Impact yazıcı hızı: 4.3 lps (bütünleşik ikinci yazıcı olan nokta vuruşlu yazıcı hızıdır),

Kullanılan kağıt tipi: 80mm x 120 mt termal kağıt

Çevre Birimleri: USB klavye, müşteri ve kasiyer göstergesi

Genişleme Yuvası: Ethernet, Seri, USB portlar

Kullanım ömrü:

10 Yıl mali sertifika (Kamu SM)

150 km termal kafa ömrü

1,5 milyon kağıt kesici ömrü

EKÜ Kapasitesi: 100 milyon satır

PLU Sayısı: 1 Milyon (sembolik olarak)

Diğer: 12 adet kısım, Fiyat kapasite sınırı 8 hane, 8 farklı KDV oranı

Toshiba 4610-2NF YNÖKC kullanan müşterilerden bazıları

Anahtar kelime grubu: yeni nesil ökc, yeni nesil okc, yeni nesil yazarkasa, yeni nesil yazarkasa pos, yeni nesil pos, yeni nesil yazar kasa, yeni nesil yazar kasa pos, yeni nesil ökc pos